Wednesday, October 23, 2013

Who's your idol?

Codziennie obserwuję róźne blogi, sklepy internetowe, strony, po prostu patrze wokół siebie na ulicy i nie rozumiem.. Gdzie są kobiety? Idziesz ulicą i zero przyjemności, gdzie te dziewczyny patrząc na których chcesz być liepiej, chcesz taką samą bluzkę, takie buty czy takie włosy.. Zero. Widzę tylko chlopaków i kobiet-chlopaków.. Czy takie są teraz idealy? Czy kiedy ubierasz bluzkę z hamburgerem czujesz się seksi kobietą, czujesz się fashion? Nie, kochana, na prawdę wyglądasz jak ten hamburger na bluzce. Tanio i glupio. Czy te czapki jak prezerwatywy na glowach. BAD HAIR DAY? No to zaopiekuj się wreście włosami i pokaż coś światu. Te hipsterskie ubrania to nie sposób wyrazić siebie i swoją indywidualność. Wiesz dlaczego? Bo każda druga ma taką czapkę. Wy chcecie być osobowościami, a jesteście kopiami.
Kobieta musi być kobietą, patrząc na którą chlopaki będą umierać. Musisz podkreśliać swoje najlepsze strony, musisz być ciekawa i zawsze róźna, u ciebie na głowie nie musi być napisano że chcesz Chucka Bassa, niestety on nawet nie istnieje :) Sorry dziewczyny, nikogo nie chcę obrazić, ale chcę wam powiedzieć jak to wszystko wygląda ze strony. Niech nikt się nie złości. My wszyscy jesteśmy piękni i musimy to pokazać światu!
No i w koncu zobaćcie prawdziwe idealy kobiety.

6 comments:

 1. Ach, chciałabym żyć w tych latach, co te kobiety

  palyna-paulina.blogspot.be

  ReplyDelete
 2. Przepiękne kobiety! :) Zapraszam do mnie! ;)
  inspiredbymysmile.blogspot.com ;)

  ReplyDelete
 3. Ja również bym chciała żyć w tamtych czasach - ale cóż obecnie czasy inne :(

  ReplyDelete
 4. Love these inspiration pictures! I’d love for us to keep in touch via bloglovin’ or GFC! Let me know on my blog, I’ll be sure to follow back!

  s a r t o r i a l d i n e r

  ReplyDelete
 5. Hello dear,
  All these were such great women!!! Each in her own way...
  As part of my dissertation I prepared a questionnaire for shopping clothes online. It would be great if you had five minutes to answer it.
  Thank you very much
  Chadlen

  https://docs.google.com/forms/d/1K-EvQc-l-qnO0brbOS_0oSeInmKeG1KchX7SbnYQGdU/viewform

  ReplyDelete